Liste Geri GÜNCEL İKRAMLAR VATANDAŞLARCA TAKDİR EDİLİYOR

  • DSC_8881
  • DSC_8883
  • DSC_8864
  • DSC_8875-(1)
  • DSC_8868
20.10.2017

    Halka hizmette kaliteyi ön planda tutan Efeler Belediyesi araç parkına katmış olduğu iki ikram aracıyla hizmetlere başladı. Hizmet kapsamında her hafta ilçenin farklı noktalarında ki Camii önlerinde Cuma Namazı sonrası vatandaşlara içecek ikramında bulunan Efeler Belediyesi, toplumsal dayanışma örneği göstererek vatandaşın takdirini aldı.

Vatandaşlara her zaman yanlarında olduklarını hissettirmek istediklerini belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Hemşehrilerimize, sıcak soğuk yiyecek ve içecek servis edebilecek iki ikram aracı aldık. Bu araçlarla, konserler, açılışlar ve Ramazan ayı etkinlikleri de dahil olmak üzere her türlü organizasyonda sıcak, soğuk içecek ve yiyecek ikramı yapılacak.  Bu hizmetle de vatandaşımızın her zaman yanında olduğumuzu hissettireceğiz. Araçlar alınırken vatandaşlarımızın memnuniyeti ve hijyenik koşullar ön planda tutuldu. Araçlarımızın her birinde çay makinesi, soğuk meşrubat makinesi, çorba, pilav ve sulu yemek için benmari ısıtma sistemi yer alıyor. Ayrıca araçlarda bulunan aydınlatma sistemi ile sadece gündüz değil gece de hizmet verebileceğiz. Araçlar sayesinde vatandaşlara çay, kahve, meşrubat ve yiyecek ikramı yaparken, Efeler Belediyesi olarak toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemiş de oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Cami önlerinden geçen vatandaşlarında yararlandığı hizmetten dolayı vatandaşlar, Efeler Belediyesi ve Başkan Özakcan’a teşekkür ettiler.