Liste Geri GÜNCEL DR. FEVZİ-MÜRÜVET UĞUROĞLU ORTAOKULU’NDAN BAŞKAN ÖZAKCAN’A ZİYARET

  • IMG_7515
19.01.2018

    Dr. Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, okullarına yaptıkları katkılardan dolayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

Dr. Fevzi-Mürüvet Uğuroğlu Ortaokulu yöneticilerinin talebi üzerine okulda Efeler Belediyesi ekipleri tarafından bir dizi çalışma yapıldı. Yapılan çalışmaların ardından Okul Müdürü Doğan Bakır, Resim Öğretmeni Ayşe Alanur, Okul Aile Birliği Başkanı Elvan Güçerdem ve öğrenciler Sude Güneş, Ceylin Bayar, Buğra Kağan Aslan ve Yiğit Elmacı, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret ederek, okullarına verdiği destek için Başkan Özakcan’a teşekkür edip çiçek takdim etti. Ayrıca öğrenciler, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı okullarına davet etti.

Okullara yapılan yatırımların geleceğe yapılan yatırımlar olduğuna dikkati çeken Başkan Özakcan, “Öğretmenlerimiz okullarımızda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza eğitim veriyorlar. Okullara yapılan her türlü yatırım, geleceğimize yatırımdır. İmkanlarımız ölçüsünde okullarımıza destek veriyor, öğrencilerimizin daha güzel şartlar altında eğitim almalarını sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.